​​Warsztaty tematyczne w Grupie Seniorów Parafii Farnej

Dodano: 12-02-2018

W dniu 7 lutego br. rozpoczęło cykl rozmów tematycznych w Grupie Seniorów Parafii Farnej, na które zostali zaproszeni goście specjalni. 

Elżbieta Małaszczuk zachęciła osoby starsze do stworzenia klubowego zespołu śpiewaczego. Wojciech Strabel swoje wystąpienie adresował głównie do mężczyzn, ale nie zabrakło na nim kobiet, które z chęcią wysłuchały ciekawostek ze świata motoryzacji. Harmonogram spotkań, który został sporządzony na najbliższy miesiąc, przewiduje uczestnictwo w charakterze gości specjalnych seniorów z działających już klubów i grup nieformalnych gminy Śrem.  

Kolejne spotkanie Grupy Seniorów Parafii Farnej w środę 14 lutego, w programie od godziny 10:00 spotkanie z Janem Mieloszyńskim – Seniorzy we wspólnocie oraz od godziny 11:45 Rękodzieło dla seniorów, które poprowadzi Maria Kmieciak.

Projekt jest realizowany w ramach Śremskiego Programu na rzecz osób starszych na lata 2017-2025, którego kierunki działań obejmują m.in. wzbogacenie oferty usług i poprawę jakości życia, wsparcie samodzielności i pełnego uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej, a także rozwój idei miejsc przyjaznych seniorom.

Osoby zainteresowane uczestnictwem lub współpracą zapraszamy do kontaktu: 
Natalia Grewling, Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie, 61 28 39 997 wew. 21


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę