Harmonogram odbioru odpadów październik 2017 r.

Dodano: 03-10-2017

Harmonogram odbioru odpadów
na miesiąc październik 2017 r.


Odpady segregowane dla frakcji:
tworzywa sztuczne, szkło bezbarwne, szkło kolorowe, papier

  
Miasto Śrem: 
6 i 20 października 2017 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca, Zbrudzewo:
11 i 25 października 2017 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo
4 i 18 października 2017 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec: 
6 i 20 października 2017 r. (piątek)

wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 
10 i 24 października 2017 r. (wtorek)
 
wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny:
13 i 27 października 2017 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
11 i 25 października 2017 r. (środa)
 
 

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne:


Miasto Śrem: 
6, 13, 20 i 27 października 2017 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo:
4, 11, 18 i 25 października 2017 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo:
4 i 18 października 2017 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec:
6 i 20 października 2017 r. (piątek)

wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 
10 i 24 października 2017 r. (wtorek)
 
wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny:
13 i 27 października 2017 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
11 i 25 października 2017 r. (środa)
 
 

Odpady ulegające biodegradacji, w tym odpady zielone:


Miasto Śrem: 
6 i 20 października 2017 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo:
4 i 18 października 2017 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo:
4 i 18 października 2017 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec:
6 i 20 października 2017 r. (piątek)

wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 
10 i 24 października 2017 r. (wtorek)

wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny:
13 i 27 października 2017 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
11 i 25 października 2017 r. (środa)

 


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę