Harmonogram odbioru odpadów marzec 2018 r.

Dodano: 28-02-2018

  Harmonogram odbioru odpadów
na miesiąc marzec 2018 r.

Odpady segregowane dla frakcji: tworzywa sztuczne, szkło bezbarwne, szkło kolorowe, papier

Miasto Śrem: 
2 i 16 marca 2018 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca, Zbrudzewo:
14 i 28 marca 2018 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo
7 i 21 marca 2018 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec: 
2 i 16 marca 2018 r. (piątek)

wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 
 13 i 27 marca 2018 r. (wtorek)
 
wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny:
  9 i 23 marca 2018 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
14 i 28 marca 2018 r. (środa) 
 

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne:

Miasto Śrem: 
2, 9, 16, 23 i 30 marca 2018 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo:
7, 14, 21 i 28 marca 2018 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo:
7 i 21 marca 2018 r. (środa)

 
wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec:
2 i 16 marca 2018 r. (piątek)

wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 
13 i 27 marca 2018 r. (wtorek)
 
wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny:
9 i 23 marca 2018 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
14 i 28 marca 2018 r. (środa)
 
 

Odpady ulegające biodegradacji, w tym odpady zielone:


Miasto Śrem: 
2, 16 i 30 marca 2018 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo:
7 i 21 marca 2018 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo:
7 i 21 marca 2018 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec:
2 i 16 marca 2018 r. (piątek)

wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 
13 i 27 marca 2018 r. (wtorek)

wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny:
9 i 23 marca 2018 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
14 i 28 marca 2018 r. (środa)
  


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę