Rekordowa Miska - zbiórka karmy dla psów

Dodano: 10-08-2017

​11 sierpnia startuje akcja Rekordowa Miska 2017, której celem jest pobicie rekordu Guinessa w ilości zebranej karmy dla psów przebywających w schroniskach.

Na liście schronisk – beneficjentów znalazło się również Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gaju.

Gdy przychodzi czas wakacyjnych podróży, życie wielu psiaków zostaje wywrócone do góry nogami. Psy zostają porzucone na rzecz udanego urlopu. To właśnie w okresie letnim do schronisk w całej Polsce trafia najwięcej czworonogów. Choć czas leczy zranione serce, realnym problemem pozostaje wyżywienie porzuconych zwierząt. Z myślą o nich już drugi rok z rzędu startuje "Rekordowa Miska".
 
Rekordowa Miska to organizowana przez Ceneo.pl charytatywna zbiórka karmy dla psów połączona z biciem Rekordu Guinessa. Podczas zeszłorocznej akcji udało się zebrać dokładnie 21 239,5 kg karmy i tym samym ustanowić oficjalny Rekord Guinnessa. W tym roku organizator pragnie powtórzyć sukces i pobić ten wynik.
 
rekordowa-miska.png

Do pobicia rekordu Guinessa należy zebrać 22 tony karmy. Aby wziąć udział w akcji wystarczy pobrać aplikację Ceneo.pl, kliknąć w obrazek z psiakiem i w przycisk „Nakarm psiaka”. Jedno kliknięcie to jedna miska karmy (300 g).
Ponadto podczas przeglądania produktów w aplikacji mobilnej Ceneo.pl, będzie można odnaleźć ukryte miski z karmą dla psów. Po kliknięciu w miskę do psów trafia kolejna porcja karmy. Podpowiedzi, gdzie je znaleźć, będą umieszczane na fanpage'u Ceneo.pl.
 
Akcja potrwa od 11 sierpnia do 10 września br.
 
Finał i ważenie karmy wraz z komisją Rekordów Guinessa odbędzie się 17 września we Wrocławiu na torze wyścigów konnych na Partynicach. Podsumowaniu będzie towarzyszyć impreza plenerowa. Karma jeszcze we wrześniu trafi do schronisk.
 
Przedsięwzięcie objął patronatem również Burmistrz Śremu Adam Lewandowski. 


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę