Ścieżki biegowe w Parku im. Włodzimierza Puchalskiego

Dodano: 13-11-2012

W sobotę, 10 listopada br. w Parku im. Włodzimierza Puchalskiego zostały oficjalnie otwarte dwie ścieżki biegowe. Inicjatywa stworzenia „Tajemniczego bagienka” i „Niezapomnianej przebieżki”, bo tak nazywają się trasy, należała do stowarzyszenia Runners Power.

W sobotę, 10 listopada br. w Parku im. Włodzimierza Puchalskiego zostały oficjalnie otwarte dwie ścieżki biegowe. Inicjatywa stworzenia „Tajemniczego bagienka” i „Niezapomnianej przebieżki”, bo tak nazywają się trasy, należała do stowarzyszenia Runners Power. Ścieżki liczą 1600 i 850 m. Na starcie inaugurującego, sobotniego biegu stanęło około 60 biegaczy, którzy mieli do pokonania ponad 3 km. W kategorii mężczyzn zwyciężył Andrzej Grześ. Za nim znalazł się Michał Jędroszkowiak, a miejsce trzecie zajął Karol Janicki. Wśród pań najlepsza była Agnieszka Golak. Na zwycięzców czekały nagrody, a wszyscy uczestnicy biegu mogli posilić się grochówką i ciastem.

(źródło: srem.naszemiasto.pl)