Śremskie Żyrafy 2017 - nominacje

Dodano: 06-12-2017

baner850.jpg

W 2017 roku Burmistrz Śremu do nagrody "Śremskiej Żyrafy", przyznawanej za największe osiągnięcia i inicjatywy śremian ogłosił 5 nominacji:

NOMINACJE

Adrian Stempniak


adrian.jpg

Miłośnik sportu i najlepszy śremski triathlonista. W 2017 roku uplasował się 3 razy na podium podczas Greatman Triathlon Trilogy, gdzie w Kórniku, Śremie i Kościanie kolejno zdobył brąz, srebro i złoto w kategorii open na dystansie ¼ Iron Man (1 km pływanie, 45 km jazda na rowerze i 10 km bieg). W 2017 roku wystartował w Tour de Pologne dla amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej z powodzeniem uzyskując 19 lokatę na niemal 2000 zawodników.  
 

Hanna Okoniewska 


hania.jpg

Zawodniczka AZS Poznań w dyscyplinie taekwondo, wywodząca się z UKS Taekwondo Feniks Śrem, w którym aktualnie jest trenerką. Wielokrotnie zdobywała medale na zawodach w Polsce i zagranicą. W 2017 roku została Młodzieżową Wicemistrzynią Polski, zajęła drugie miejsce w Pucharze Polski Bydgoszcz Cup oraz piąte w Pucharze Świata Paris Open. W sierpniu 2017 roku wywalczyła srebrny medal w 29 Letniej Uniwersjadzie w Tajpej w taekwondo drużynowym (w sumie polscy sportowcy zajęli 11. miejsce w ogólnej klasyfikacji zdobywając 25 medali). 
 

Roxana Tutaj 


roxy.jpg

Wokalistka, występuje solo oraz z zespołem Good Omen. W październiku 2017 roku zdobyła Grand Prix Festiwalu Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza w Luboniu oraz „Kryształowy kamerton” - prestiżową statuetkę Związku Autorów i Kompozytorów ZAKR. W 2017 roku wzięła również udział w programie „Idol”, wcześniej – dotarła do półfinału „Must Be The Music. Tylko Muzyka.” Koncertuje w Polsce oraz poza granicami kraju, angażuje się w przedsięwzięcia charytatywne. Aktualnie pracuje nad wydaniem własnej płyty, która zwieńczy jej kilkuletnią pracę artystyczną.
 

Robert Gołębiowski


 
robert.jpg

Społecznik i entuzjasta krótkofalarstwa, który od lat swój wolny czas poświęca dzieciom i młodzieży, dzieląc się swoją pasją o łączności. Zamiłowaniem do komunikacji radiowej zaraża wszystkich chętnych, którzy łączą się rozmową z ludźmi na całym świecie. Jest jednym z założycieli Klubu Krótkofalowców "LAMBDA", a obecnie jego prezesem. Udziela się jako wolontariusz w świetlicy terapeutycznej w Psarskim. 
 
 

Flawless


Flawless.jpg

Formacja taneczna prowadzona przez Jabłońska Dance Academy, która w listopadzie 2017 roku zwyciężyła polską edycję DANCEHALL MASTER WORLD 2018. Dziewczyny w wieku od 13 do 23 lat zdobyły również brąz w XIV Turnieju Formacji Tanecznych w Mosinie oraz złoto w Day of Street w Brodnicy. Tańczą: Oliwia Pachura, Roksana Pachura, Sandra Pachura, Adrianna Mizgalska, Julia Matuszewska, Martyna Ojcieszak, Monika Kosmala, Zosia Kubera, Weronika Chrabąszcz Anita Piasecka, Anna Wesołek, Martyna Czaplicka, Anna Dłużak, Monika Kaźmierczak oraz Julia Jabłońska, która jest trenerką grupy. 

 
głosowanie-internetowe2017.jpg
Zapraszamy wszystkich do wyboru najlepszej nominacji.

Do 5 stycznia 2018 r. do godz. 15.00 potrwa plebiscyt, podczas którego można wybrać najbardziej interesująca i wartościową kandydaturę. To głosy internautów potwierdzą wielkość sukcesu i popularność nominowanych.

Podsumowanie plebiscytu odbędzie się podczas uroczystej Gali "Śremskie Żyrafy 2017", która odbędzie się 10 stycznia 2018 r.
 
Wśród głosujących rozlosowane zostaną materiały promocyjne gminy Śrem. Jedna osoba może zagłosować tylko jeden raz.

Głosując uczestnicy wyrażają zgodę na zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych w celach związanych z konkursem zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. 
 

Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę