Świąteczna awaria - grudniowy spektakl dla dzieci

Dodano: 09-11-2018
ICS
13-12-2018 16:00
Kinoteatr "Słonko"

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl dla najmłodszych.  Dnia13 grudnia o godz. 16.00 oraz 17.30 w Kinoteatrze Słonko wystąpi Kololowy Teatr, który wystawi spektakl pt. "Świąteczna awaria".

Jest to przepełniona dużą dawką humoru świąteczna opowieść o Elfach, które pomimo trudności i niepowodzeń nie poddają się, odnajdują zaginionego Świętego Mikołaja i doprowadzają Wigilijną misję do skutku. Tuż po przedstawieniu odbędą się także 30-minutowe tematyczne animacje dla dzieci.  

Laponia. Godzina 4:45. Oddział specjalny ekipy Świętego Mikołaja. Cały oddział jest gotowy. Stoi na baczność już od kilku dni. Renifery najedzone, prezenty spakowane. Mikołaj zrobił ostatni trening cardio w tym sezonie i zrzucił kilka kilogramów z pasa. Wszystko jest dopięte na ostatni czerwony guzik. To miała być kolejna udana świąteczna misja… gdyby nie oni – Elf Florian i Elfica Klementyna. Nowi rekrutanci nie sprostali zadaniu. Prawidłowe wykonanie wiązadeł w saniach przerosło ich umiejętności. W czasie lotu doszło do olbrzymiej awarii… Czy z tego wybrną? Czy prezenty zostaną dostarczone na czas? Gdzie podział się Święty Mikołaj?

2018_swiateczna_awaria_645.jpg


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę