Plaża Miejska

Szukasz miejsca, w którym możesz się zrelaksować i aktywnie spędzić czas? Plaża Miejska w Śremie to teren położony nad Jeziorem Grzymisławskim, który sprosta Twoim potrzebom. Jezioro ma powierzchnię 184 ha, gł. maks. 11 m. Położone jest na południe od Śremu w wąskiej i głębokiej rynnie, długiej na 7,5 km, o maksymalnej szerokości 500m. 

Lubisz aktywny wypoczynek? 

Popraw swoją sylwetkę na siłowni zewnętrznej. Jeżeli wolisz ciężki trening siłowy skorzystaj z zabudowy miejskiej street workout


Jeśli wolisz gry zespołowe skorzystaj z boiska do badmintona, siatkówki oraz boiska do gry w boule. Na fanów sportów wodnych czeka bezpłatna wypożyczalnia kajaków. Jeżeli wolisz silne emocje skorzystaj z dwóch wyciągów wodnych do wakeboardu Wake Place,  oraz wypożyczalni rowerów wodnych.


Spędzasz czas wolny z rodziną?

Skorzystaj z bezpłatnej wypożyczalni leżaków i zrelaksuj się nad brzegiem jeziora przy dźwiękach energetycznej muzyki. Na Twoje pociechy czeka plac zabaw i dwie zjeżdżalnie wodne, które urozmaicą wam plażowanie.

Plaża Miejska w Śremie to miejsce pełne atrakcji i ciekawych wydarzeń kulturalnych. W lipcu i sierpniu codziennie odbywają się tu animacje dla dzieci, spotkania przy ognisku, muzyczne wieczory oraz treningi plenerowe. 

Przyjdź na plażę miejską, skorzystaj z przygotowanych dla Ciebie atrakcji i przekonaj się, że lato w mieście też może być fascynujące.Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę