Kinoteatr Słonko

Kinoteatr Słonko
 
Miejsce, w którym poznasz najnowsze filmy oraz największe produkcje klasyki światowego kina.
Miejsce z klimatem, w którym spędzisz ciekawy wieczór.
Miejsce, gdzie zobaczysz interesujące spektakle teatralne.
Miejsce, w którym słuchasz wyjątkowego koncertu.
Miejsce rozrywki, kultury i sztuki.

 
Kinoteatr Słonko
ul. Poznańska 4
63-100 Śrem

www.kinoteatrslonko.pl

fb_logo.png

Tradycje kina w Śremie sięgają lat trzydziestych, kiedy funkcjonowało Kino NOWOŚCI. Po wojnie kino wznowiło swoją działalność w 1945 roku pod nazwą SŁONKO.

Kinoteatr Słonko znajduje się w kamienicy przy ul. Poznańskiej 4, w prawobrzeżnej części Śremu, w sąsiedztwie rynku. Pomimo wielu modernizacji kino zachowało swój unikatowy, kameralny klimat, który przyciąga młodych i starszych widzów.

Dzięki wyposażeniu w nowoczesny cyfrowy projektor Kinoteatr Słonko może wyświetlać filmy już w dniu ich międzynarodowej premiery oraz prezentować obrazy w technologii 3D. Technologia umożliwia transmisje online z ciekawych wydarzeń kulturalnych i sportowych z całego świata. Kinoteatr Słonko został dostosowany także do projekcji kina niezależnego oraz kinematografii amatorskiej.
Na co dzień Kinoteatr Słonko oferuje widzom szeroką ofertę wartościowych filmów polskich, europejskich i kinematografii światowej. To nie tylko miejsce teatralnych i kinowych spotkań śremian. Na scenie śremskiego kina odbywają się cyklicznie koncerty muzyczne, formy teatrów amatorskich i kabaretu, konferencje oraz gale. W foyer Kinoteatru Słonko odbywają się wernisaże prac lokalnych artystów.

Kasa Kinoteatru Słonko otwarta jest na godzinę przed pierwszym seansem w dniu projekcji.
Sprzedaż biletów na koncerty i spektakle prowadzi Śremski Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza77, tel. 61 28 35 904.

Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę